This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34007
€190.00

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 60
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, përballë shkollës së muzikës. Apartamenti ka sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo –një ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë dhe parket – dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI:23000L/muaj ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente me qera
€500.00
€320.00
Go to top