This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34008
€350.00

Jepet me qera 2+1 ne Don Bosko per ambient biznesi

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 76
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament me siperfaqe 92 m2 i pa mobiluar per biznes . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe eshte 2+1 , me tualet dhe ballkon . Per me shume info na kontaktoni. ID e prones EM020320-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€320.00
€500.00
€205.00
Tirane
Postuar Feb 26, 2020 tek Apartamente me qera
€600.00
Go to top