This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #34011
€200.00

Shtepi private 2+1 me qira tek lagja "Tom Kola"

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 73
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një një shtëpi private. Banesa ka një sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet tek lagjen "Tom Kola" afër varrezave katolike. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore dhe dy ballkone. Ka një kondicioner. Ka verandë dhe oborr . Shtëpia jepet me qira e mobiluar. 🏷ÇMIMI: 200 €/muaj ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top