This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34013
€200.00

Apartament 1+1 me qira tek rruga "Vaso Kadia"

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 96
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek rruga "Vaso Kadia", te Casa di Milano. Apartamenti ka sipërfaqe prej 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo – një ballkon – dy kondicioner. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumin me grila – dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI:200 €/muaj ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€205.00
Tirane
Postuar Feb 26, 2020 tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Feb 26, 2020 tek Apartamente me qera
€300.00
€400.00
Go to top