This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34014
€32,800.00

Apartament 2+1 për shitje në Rus

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 131
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon i mbyllur Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini –pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar . 🏷ÇMIMI: 40 milion Lekë —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€28,000.00
€51,500.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€32,800.00
Go to top