This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34017
€32,800.00

Garsoniere për shitje në Shëngjin

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 68
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një Garsoniere të ndodhur në Shëngjin, tek Lapidari, tek restorant Koral . Apartamenti ka sipërfaqe prej 34.5 m² dhe ndodhet në katin e dytë (II). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një banjo –një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka pamje nga vija bregdetare. Ofrohet për shitje i mobiluar 🏷ÇMIMI:32'800 €———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€28,000.00
€51,500.00
€32,800.00
Go to top