This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34018
€32,800.00

Apartament 1+1 për shitje në Gjuhadol

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 96
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në në Gjuhadol, tek Enoteka. Apartamenti ka sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në katin e parë (I). Përbëhet nga: sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo –një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është pallat i ri – i shtruar me pllakë –dritare duralumini me grila. Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar 🏷ÇMIMI:50'050 €———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€68,900.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Go to top