This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34025
€77,000.00

Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg

Postuar Apr 23, 2020 | Vizita: 443
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e parë të banimit në një pallat me adresë: Ura Dervishbeg, sipër Conadit . Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 94 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –dy ballkone franceze. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini –dyer cilësore –tre kondicioner - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet i mobiliuar - 🏷ÇMIMI:77'000 € ------------------------------------------ ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder
Postuar Jul 18, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Shkoder
Postuar Apr 23, 2020 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
€59,950.00
Go to top