This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34037
€33.00

Jeper me qera apartament ne qender te Sarandes

Postuar Jun 05, 2020 | Vizita: 195
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321. 4000L nata

Ilir

User since: Jun 19, 2016
See all ads »

00********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Go to top