This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34040
€76,000.00

Cmim Okazion Shitet apartament 2+1

Postuar Jun 05, 2020 | Vizita: 396
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane zones Ali Demi shitet apartament me cmim okazion. Apartamenti ka siperfaqe 95m2 dhe eshte i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, dy tualete. Me orientim jug-lindje, apartamenti ka diell dhe drite gjate tere dites. Objekti ka cilesi shume te larte ndertimi, termoizolim i cili nuk lejon mykun dhe lageshtine., tuba te vecante ajrimi etj.

Cmimi: 800 euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni: 0698080026

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
€60,000.00
€79,000.00
Go to top