This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34041
€75,000.00

OKAZION Shitet apartament 2+1 prane Ministrise Mbrojtjes.

Postuar Jun 09, 2020 | Vizita: 207
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
OKAZION
Prane Ministrise se Mbrojtjes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100m2. I mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine me dritare per ajrosje natyrale, dy tualete. Pjese e nje rezidence prestigjioze, me cilesi shume te larte ndertimi. Prane ka disa institucione dhe nje sere fasilitete si: supermarket, bar, restorant, furra buke, gjimnaz, kopesht, linje urbane etj.
Cmimi: 75.000 euro
Per me shume informacion na kontaktoni:
0698080026

Cel. : 0698080026

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 05, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
€60,000.00
Go to top