This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34045
€60,000.00

Shitet apartament 1+1, zona Ali Demi.

Postuar Jun 21, 2020 | Vizita: 239
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne zonen e Ali Demit shitet apartament 1+1 i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tualet, depo, verande. Apartamenti ka siperfaqe 66.77m2 dhe verande 16m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri me punime shume cilesore. Ne nje zone te qete ku prane ka cdo fasilitet.
Cmimi apartamentit: 60.000 euro.

Per me shume informacion kontaktoni: 0698080026

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€79,000.00
Tirane
Postuar Jun 21, 2020 tek Apartamente ne shitje
€151,900.00
Tirane
Postuar Jun 21, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
€69,000.00
Go to top