This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34046
€79,000.00

OKAZION Shitet apartament 2+1, Ali Demi

Postuar Jun 21, 2020 | Vizita: 78
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
OKAZION!


Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demi-t. Apartamenti ka siperfaqe 98.94m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje godine te re. Organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe ngrenie- kuzhine, dy tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje objekt cilesor dhe buze rruges kryesore, me orientim perfekt ndaj diellit.
Cmimi 800 euro/m2.
Cmimi total 79.000 euro.
Per me shume informacion na kontaktoni: 0698080026

Inovest


Email

€60,000.00
Tirane
Postuar Jun 21, 2020 tek Apartamente ne shitje
€151,900.00
Tirane
Postuar Jun 21, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
€69,000.00
Go to top