This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34048
€76,000.00

Shitet apartament 2+1

Postuar Jun 21, 2020 | Vizita: 136
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demi, me siperfaqe 95.21m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje - ngrenie- kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Buze rruges kryesore, me orientim shume te mire ndaj diellit. Cmimi 800 euro/m2. Cmimi total 76.000 euro. Kontaktoni per me shume informacion: 0698080026

Inovest


Email

Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane
Postuar Jun 16, 2020 tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
€60,000.00
€79,000.00
Go to top