This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34051
€200.00

Klinike dentare me qera

Postuar Jun 28, 2020 | Vizita: 48
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira nje klinike dentare ne rrugen nacionale Shkoder-Koplik ngjitur me Xhovani 4. Ka sipërfaqe prej 40 m².Është e shtruar me pllakë.Ka një banjo,zyre,paradhome si dhe kliniken dentare me te gjitha paisjet. 🏷ÇMIMI: 25'000L/muaj———————————————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 28, 2020 tek Dyqan me qera
€1,500.00
Go to top