This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34052
€1,500.00

Dyqan me qera perball Kishes se Madhe

Postuar Jun 28, 2020 | Vizita: 73
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan perballe Kishes se Madhe. Ka sipërfaqe prej 250 m².Dyqani ka dy banjo,sistem kondicionimi dhe aspirimi,furre picash,tavan i varur me spote.Mund te sherbeje si zyre ose si depo. Ndodhet në një zonë mjaft strategjike dhe afer me qendren e qytetit. 🏷ÇMIMI:1'500 €/muaj———————————————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 28, 2020 tek Dyqan me qera
€200.00
Go to top