This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34053
€250.00

Apartament 2+1 me qira te Posta afer Sheshit Nene Tereza

Postuar Jun 28, 2020 | Vizita: 56
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek posta afer sheshit Nene Tereza . Apartamenti ka sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në katin e peste (V). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - nje ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –dhomat janë të mobiluara,eshte rikostruktuar sse fundmi. Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI: 250€/muaj———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
€33.00
Go to top