This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34114
€350.00

Apartament 2+1 me qera, te teatri “Migjeni”

Postuar Aug 15, 2020 | Vizita: 245
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Teatri "Migjeni", pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe prej 108 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi,njëra dhomë gjumi ka ballkon francez
– një banjo
–një ballkon .
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar
🏷ÇMIMI:350 €/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€200.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Aug 23, 2020 tek Apartamente me qera
€212.00
€40.00
Go to top