This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34115
€600.00

Shtepi private dy kateshe me qira

Postuar Aug 15, 2020 | Vizita: 250
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.
Përbëhet nga:
– Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
– Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
– 2 banjo
Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
Ka edhe 90 m² oborr.
🏷ÇMIMI:600 €/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€350.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€204,000.00
€200.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top