This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34120
€79,500.00

Apartament 4+1 në shitje, rruga ''Nazmi Kryeziu''

Postuar Aug 15, 2020 | Vizita: 377
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 4+1 me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në katin e 7 të banimit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Nazmi Kryeziu”.
Ka një sistem elektrik shumë cilësor si dhe sistem kaldaje.
Dritaret janë dopioxham plastike.
Ofron mundësinë për të zgjedhur pllakat, dyert dhe hidrosanitaret.
🏷ÇMIMI: 79’500 €
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€54,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€71,000.00
Tirane
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top