This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #34121
€60,000.00

Dyqan për shitje te Kryqezimi i Deges

Postuar Aug 15, 2020 | Vizita: 246
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
✔Cilësitë e dyqanit:
– ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
– ka banjo
– ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.
🏷ÇMIMI: 60’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€13,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€61,100.00
Go to top