This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34122
€595,000.00

OKAZION: Parking në shitje

Postuar Aug 15, 2020 | Vizita: 210
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.
Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.
🏷Çmimi: 800'000 €
🏷Çmimi OKAZION: 595'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€366.00
Shkoder
Postuar Sep 11, 2020 tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€350.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€407.00
Go to top