This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34124
€406.00

Dyqan me qira te Ish-Artistikja

Postuar Aug 18, 2020 | Vizita: 330
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani ndodhet në katin e parë.
✅Dyqani ka:
-Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo
✔Cilësitë që gëzon dyqani:
– Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
– Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
– Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.
🏷ÇMIMI: 50’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 18, 2020 tek Dyqan me qera
€122.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Dyqan me qera
€170.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€121.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€179.00
Go to top