This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34125
€122.00

Dyqan me qira pranë Bashkise

Postuar Aug 18, 2020 | Vizita: 238
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "13 Dhjetori", pranë Bashkisë.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 35 m² dhe është lehtësisht i dallueshëm nga rruga kryesore.
Ka vetratë xhami që ofron mundësi reklamimi më te mirë.
Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.
🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€121.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€179.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Dyqan me qera
€244.00
Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Dyqan me qera
€900.00
Go to top