This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34127
€20,000.00

Garsoniere për shitje në Kune

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 219
Zona: Lezhe
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e trete tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës dhe ka nje ka sipërfaqe prej 42 m².
Perbehet nga:
-një dhomë
-një banjo
-një ballkon.
Apartamenti shitet i pamobiluar.
ÇMIMI: 20’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Te ndryshme
€82.00
€570.00
€420,000.00
Shkoder
Postuar Sep 18, 2020 tek Te ndryshme
€30,000.00
Go to top