This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34129
€200.00

Apartament 2+1 me qira prane shkolles ''Jordan Misja''

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 290
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100 m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazit “Jordan Misja”.
Perbehet nga:
- dy dhoma gjumi
- banjo
- ballkon.
Është i ndërtuar kohët e fundit dhe ndodhet afër qendrës në një zonë të qetë dhe të zhvilluar.
🏷 ÇMIMI: 200 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.co


Email

€350.00
Shkoder
Postuar Aug 15, 2020 tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€204,000.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top