This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #34130
€52,500.00

Dyqan për shitje në Sarreq

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 197
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq.
Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.
Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore.
Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëve.
🏷ÇMIMI: 52'500 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 15, 2020 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€13,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan ne shitje
€61,100.00
Go to top