This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34132
€200.00

Apartament 2+1 me qira te Prek Cali

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 274
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur te Prek Cali dhe ndodhet në katin e katërt
Perbehet nga:
-salloni
-kuzhina
-dy dhoma gjumi
-banjo.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.
🏷ÇMIMI: 22’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€350.00
Shkoder
Postuar Aug 15, 2020 tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€204,000.00
€200.00
Go to top