This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34133
€54,000.00

Apartament 2+1 në shitje,tek Mahalla e Cakajve

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 319
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 2+1ne katin e shtate me nje sipërfaqe prej 108 m² dhe me adresë: te Mahalla e Cakajve.
Perbehet nga:
-salloni
-kuzhina
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-ballkon
Cilesite e apartamentit: eshte i ri, i shtruar ne pllake, dyert e brendshme jane druri,dera e jashtme eshte e blinduar, eshte me termoizolim
🏷ÇMIMI: 54’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 18, 2020 tek Apartamente ne shitje
€51,200.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€71,000.00
Tirane
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top