This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34134
€170.00

Dyqan me qira tek Katedralja

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 209
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qera një dyqan tek Katedralja, me sipërfaqe prej 30 m² dhe ndodhet në katin e parë të pallatit.
Cilesite e dyqanit:
-eshtë i shtruar me pllakë
- vetratë xhami
- banjo.
Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
🏷ÇMIMI: 20'000Lekë/muaj———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.


Email

Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Dyqan me qera
€244.00
Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Dyqan me qera
€900.00
Shkoder
Postuar Sep 17, 2020 tek Dyqan me qera
€200.00
€732.00
Go to top