This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #34135
€265,000.00

Shtëpi private 3+1 në shitje ne Rus

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 208
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1 me adresë: Rus te shkolla Perparimi. Shtëpia ka sipërfaqe 700 m² në total ku 310m² është ndërtim.Ndërtesa është dy kate e gjysëm.
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– 3 banjo
– oborr të bollshëm
– garazh
Cilësitë e shtëpisë:
– është i shtruar me pllakë
– dritare duralumini
– ka vaskë me hidromasazh
– ka ngrohje me kaldajë .
Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe ka dalje në rrugën kryesore. .
🏷ÇMIMI: 265'000 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 19, 2020 tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Go to top