This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34136
€100,000.00

Ambient biznesi për shitje në Pedonale

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 237
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka një hapësire të bollshme për ushtrimin e biznesit, ka dy magazina dhe një banjo.
Është i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire. Vetrata e xhamit që është në të dy anët e dyqanit bën të mundur që të vështrohet direkt nga shkallët. Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur.
Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.
🏷ÇMIMI: 100'000 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Lezhe
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€490.00
€850.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Te ndryshme
€490,000.00
Go to top