This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34137
€490.00

Ambient biznesi me qira tek Prek Cali

Postuar Aug 21, 2020 | Vizita: 293
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi (market) të ndodhur tek Prek Cali.
Ambienti ka sipërfaqe 220 m² dhe është e pozicionuar buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.
Cilësitë e ambientit:
– ka sistem alarmi
– sistem kamerash
– ajër i kondicionuar
– ka dhomë frigoriferike
– ka të gjitha paisjet e duhura për biznes.
Ambienti ofrohet me qira me të gjitha paisjet dhe gjithashtu ofron mundësinë e 5 vendeve për parkim.
🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€407.00
Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Te ndryshme
€407.00
Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Te ndryshme
€35,000.00
Shkoder
Postuar Sep 15, 2020 tek Te ndryshme
€1,500.00
Go to top