This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34138
€850.00

Ambient biznesi për shitje,rruga ''Edit Durham''

Postuar Aug 23, 2020 | Vizita: 257
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambjent biznesi me një sipërfaqe të përgjithshme 138 m² por qe mund te ndahet edhe ne dy pjese:
- ambjenti I me nje siperfaqe prej 88m²
- ambjenti II me nje siperfaqe prej 50m²
Ambjenti ndodhet në katin e pare me adresë: Rruga Edit Durham prane Hotel Tradita
✔Cilësitë e ambjentit:
– ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
– banjo te perbashket
– ndodhet në një zonë të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.
🏷ÇMIMI: 850 €/m²
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Lezhe
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€20,000.00
Lezhe
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€100,000.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€490.00
Go to top