This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34139
€212.00

Apartament 3+1 me qira në Rus Axhagiq

Postuar Aug 23, 2020 | Vizita: 178
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 ne katin e trete me nje sipërfaqe prej 83m² dhe me adresë: Rus Axhagiq
Përbëhet nga:
– salloni,
– kuzhina
– tre dhoma gjumi
– dy banjo
– ballkon
Apartamenti leshohet me qera i mobiluar
🏷ÇMIMI: 25'000L/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 15, 2020 tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€204,000.00
€200.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top