This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34142
€71,000.00

Apartament 3+1 në shitje, tek Truma

Postuar Sep 10, 2020 | Vizita: 277
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 3+1 ne katin e pare me nje sipërfaqe prej 122m² dhe me adresë: Truma e Dugajve te Reja
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhina
– tre dhoma gjumi
– dy banjo
– ballkon
🏷ÇMIMI: 71'000€
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€50,355.00
€87,755.00
€23,000.00
€77,000.00
Go to top