This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34161
€88,000.00

Shitet apartament 2+1 OKAZION

Postuar Sep 10, 2020 | Vizita: 108
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane rruges Ali Demi. Me siperfaqe 98m2, i organizuar ne dhome ndenje, aneks dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njera eshte me ajrim natyral. Apartamenti eshte pjese e nje objekti me punime shume cilesore si: termoizolim, hidroizolim, izolim akustik, mure ndarese dopio tulle dhe material izolues, dritare dopio xham etj. Ne nje zone mjaft te mire dhe te qete ku prane ka: gjimnaze, kopesht, linja urbane, bar, supermarket, etj.
Cmimi: 900 euro/m2
Kontakt: 0698080026

Inovest


Email

€53,320.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,700.00
€68,600.00
€50,000.00
Go to top