This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34182
€53,320.00

Apartament 2+1 për shitje tek Bexhisteni

Postuar Sep 10, 2020 | Vizita: 44
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën e Pazarit, te Bexhisteni.
Apartament ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe prej 133.3 m².
Përbëhet nga: - salloni
- kuzhina
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- verandë.
Veranda ka sipërfaqe 68.5 m².
🏷ÇMIMI: 53'320€
🏷ÇMIMI VERANDËS: 200 €/m²
——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€53,320.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,700.00
€68,600.00
Go to top