This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34184
€40,700.00

Apartament 2+1 per shitje në Rus

Postuar Sep 10, 2020 | Vizita: 89
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Përbëhet nga:
- salloni
- kuzhina
- dy dhoma gjumi
- banjo
- ballkon te mbyllur
🏷ÇMIMI: 5’000’000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€37,000.00
€50,355.00
€87,755.00
€23,000.00
Go to top