This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34189
€91,000.00

Ambient biznesi për shitje në rrugen ''Pazarit''

Postuar Sep 13, 2020 | Vizita: 43
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhisteni, Rruga e Pazarit.
Dyqani ka sipërfaqe 91 m² dhe ndodhet në katin përdhe.
Ambjenti mund të shfrytëzohet për çdo lloj aktiviteti.
🏷ÇMIMI: 91'000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€490.00
€850.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Te ndryshme
€490,000.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Te ndryshme
€200,000.00
Go to top