This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34190
€244.00

Dyqan me qira ne Pedonale

Postuar Sep 13, 2020 | Vizita: 34
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja.
Dyqani ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballë hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët.
Për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si: dyqan, ambient për zyrë, klinikë etj.
🏷️ÇMIMI: 30’000 LEKË/MUAJ
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€121.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Dyqan me qera
€179.00
Shkoder
Postuar Sep 16, 2020 tek Dyqan me qera
€900.00
Shkoder
Postuar Sep 17, 2020 tek Dyqan me qera
€200.00
Go to top