This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34191
€50,000.00

Apartament 2+1 për shitje tek Varrezat Katolike

Postuar Sep 13, 2020 | Vizita: 42
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek varrezat katolike. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m².
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritare duralumini me grila - kapot e jashtme për izolim - kondicioner në sallon dhe në dhomat e gjumit - ndriçim në tavan - banjoja ne pllakë . Apartamenti shitet i mobiluar
🏷ÇMIMI: 50'000 €
------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

€37,000.00
€50,355.00
€87,755.00
€23,000.00
Go to top