This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34193
€366.00

Ambient biznesi me qira në Pedonale

Postuar Sep 13, 2020 | Vizita: 21
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 90 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja.
Ambjenti ndodhet në katin e katert të ndërtesës.
Përbëhet nga:
-dy dhoma
-nje salle
-nje zyre
-ka vetrande xhami
Ambjenti ka një pozicionim strategjik te favorshem pasi ndodhet ne qender te qytetit me nje levizshmeri te madhe nga kalimtarët.
Eshtë shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti.
🏷️ÇMIMI: 45’000 LEKË/MUAJ
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Email

Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€100,000.00
Shkoder
Postuar Aug 21, 2020 tek Te ndryshme
€490.00
€850.00
Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Te ndryshme
€490,000.00
Go to top