This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34201
€1,500.00

Godinë me qira në Rus

Postuar Sep 15, 2020 | Vizita: 20
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.
Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.
Veçoritë e godinës:
-është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës
-dritare duralumini me dopio-xham
-është e shtruar me pllakë qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A
-ka sistem aspirimi
-ka kondicioner ne çdo ambient
-polici private
Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.
🏷ÇMIMI: 1500 €/muaj
—————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 10, 2020 tek Te ndryshme
€285.00
€91,000.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2020 tek Te ndryshme
€366.00
Go to top