This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34277
€86,450.00

Shitet apartament 1+1 prane Hotel Classic!

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 96
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Rr Sulejman Delvina, prane hotel Classic (ish hotel Diplomat 1). Apartamenti ndodhet ne K6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar total rishtazi. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe mjaft funksional. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me akses te shumefishte drejtperdrejt ne cdo drejtim te Tiranes (Qender, Tirana e re, rruga e Kavajes, Zogu i Zi, Unaza e Re), vendndodhja e saj brenda Unazes se Vogel e ben ate shume te kerkuar si per banim ashtu edhe per investim. Me certifikate pronesie. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Id e prones : AN031020-02

Klikoni linkun:

http://homeplus.al/property/18603/shitet-apartament-1-1-prane-hotel-classic?type=For%20sale

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 21, 2020 tek Apartamente ne shitje
€25,000.00
Shqiperi
Postuar Sep 23, 2020 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€60,000.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2020 tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Go to top