This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34278
€87,750.00

Shitet apartament 1+1 brenda unazes se vogel!

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 94
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Rr Sulejman Delvina, prane hotel Classic (ish hotel Diplomat 1). Apartamenti ndodhet ne K 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar total rishtazi. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe mjaft funksional. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me akses te shumefishte drejtperdrejt ne cdo drejtim te Tiranes (Qender,Tirana e re, rruga e Kavajes, Zogu i Zi, Unaza e Re etj), vendodhja e saj brenda Unazes se Vogel e ben ate shume te kerkuar si per banim ashtu edhe per investim. Me certifikate pronesie. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Id e prones : AN031020-03

Klikoni linkun me poshte:
http://homeplus.al/property/18604/shitet-apartament-1-1-brenda-unazes-se-vogel?type=For%20sale

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 29, 2020 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
€28,000.00
Shkoder
Postuar Oct 29, 2020 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Shkoder
Postuar Oct 31, 2020 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Go to top