This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34279
€117,260.00

Shitet apartament 2+1 prane ish hotel Diplomat 1!

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 87
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Rr Sulejman Delvina, prane hotel Classic (ish hotel Diplomat 1). Apartamenti ndodhet ne kat 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar total rishtazi, i mire organizuar dhe mjaft funksional. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me akses te shumefishte drejtperdrejt ne cdo drejtim te Tiranes (Qender, Tirana e re, Rr. Kavajes, Zogu i Zi, Unaza e Re). Vendodhja e saj brenda Unazes se Vogel e ben ate shume te kerkuar si per banim ashtu edhe per investim. Me certefikate pronesie. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Id e prones : 031020-04

Klikoni linkun me poshte:

http://homeplus.al/property/18605/shitet-apartament-2-1-prane-ish-hotel-diplomat-1?type=For%20sale

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 17, 2020 tek Apartamente ne shitje
€58,800.00
€83,200.00
Shkoder
Postuar Oct 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€36,600.00
€78,195.00
Go to top