This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34288
€100,000.00

Tokë në shitje te Kolaudimi

Postuar Jan 14, 2021 | Vizita: 248
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m².
Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”.
Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.
🏷ÇMIMI: 100’000 €
———————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 14, 2021 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jan 14, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Jan 14, 2021 tek Toke ne shitje
€10,500.00
Shkoder
Postuar Jan 14, 2021 tek Toke ne shitje
€36,300.00
Go to top