This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #34290
€32,550.00

Shtëpi private në shitje mbas Teatrit

Postuar Jan 31, 2021 | Vizita: 555
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private te pozicionuar mbas teatrit ''Migjeni''
Ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 147 m², në të cilen perfshihet shtepia dhe trualli. Ndodhet ne nje zone teper te volitshme dhe afer me qendren e qytetit.
🏷ÇMIMI: 4’100’000 lekë
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€145,200.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€68,550.00
€81,300.00
€56,100.00
Go to top