This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34296
€500.00

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 459
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale, mbi Chicago. Apartamenti ka sipërfaqe prej 151 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX) banim.
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– katër ballkone
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket –ka kondicioner– dhomat janë të mobiluara, vetëm një është e pamobiliuar . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar
🏷ÇMIMI:500 €/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente me qera
€122.00
€202.00
€300.00
€145.00
Go to top